Ez a weboldal sütiket használ, hogy javítsa az élményét, miközben böngészi a weboldalt. Olyan harmadik féltől származó sütiket is használunk, amelyek segítenek elemezni és megérteni, hogyan használja ezt a weboldalt. Ezek a sütik csak az Ön hozzájárulásával kerülnek tárolásra a böngészőjében. Lehetősége van arra is, hogy elutasítsa ezeket a sütiket. Egyes sütik elutasítása azonban befolyásolhatja a böngészési élményét.
Estan muy guays , quizas vienen un poco grandes , yo las utilizo para entrenar k1 y de vez en cuando es cierto que me las tengo que ir subiendo respecto a la parte negra de arriba , esteticamente estan guays quiza para la proxima compra me pida una talla menos. (podrian estilizar mejor la parte de los gluteos :(((